Mobile Legends · Dota 2 · CS2 · Valorant & Lebih

MrLucky E-Sukan — Taruhan Esport Paling Lengkap & Odds Terbaik untuk Gamer Malaysia

Dari MPL Malaysia hingga kejohanan dunia — MrLucky adalah platform taruhan e-sukan nombor satu untuk komuniti gamer Malaysia. Sokong pasukan kegemaran anda dan raih kemenangan yang nyata setiap hari.

Taruhan In-Play Odds Kompetitif Mesra Mudah Alih
mrlucky
10+ Tajuk E-Sukan
Taruhan In-Play
TNG & FPX
Platform Selamat
Sokongan 24/7
10+
Tajuk E-Sukan
300+
Perlawanan / Minggu
RM10
Taruhan Minimum
24/7
Pasaran Aktif

Perlawanan E-Sukan Semasa & Akan Datang

Dikemas kini masa nyata
Semua MLBB Dota 2 CS2 Valorant LoL Lain-lain
LANGSUNG Mobile Legends – MPL Malaysia Season 13
Blacklist International
1 – 0
Game 2 Sedang Berlangsung
ONIC PH
BLK Menang1.72
O/U Map 2.51.88
ONIC Menang2.05
LANGSUNG Dota 2 – The International 2026 Qualifiers
Team Spirit
0 – 1
Game 3 Sedang Berlangsung
OG Esports
TSpirit2.40
O/U 3.5 Map1.92
OG Esports1.55
Malam Ini 21:00 CS2 – ESL Pro League
NAVI
VS
Vitality
NAVI2.15
O/U 2.51.90
Vitality1.70
Esok 19:00 Valorant – VCT Pacific 2026
T1
VS
Paper Rex
T11.85
O/U 2.51.95
Paper Rex1.95
Sabtu 20:00 League of Legends – LCK Summer
Gen.G
VS
T1
Gen.G2.20
O/U 3.51.88
T11.65
Ahad 15:30 MLBB – MPL Malaysia Season 13
Team HAQ
VS
RSG MY
HAQ2.30
O/U 3.51.90
RSG MY1.58

Odds di atas adalah untuk ilustrasi. Daftar untuk melihat odds terkini dan memasang taruhan sebenar.

Slip Taruhan
2
Blacklist vs ONIC · MPL Malaysia
Blacklist International Menang
Odds: 1.72
NAVI vs Vitality · CS2 ESL Pro
Over 2.5 Map
Odds: 1.90
Potensi Kemenangan
RM 163.00
Odds Gabungan: 3.268
Daftar untuk Pasang Taruhan

Demo sahaja — daftar untuk bertaruh wang nyata.

Tajuk E-Sukan yang Tersedia di MrLucky

Dari permainan mudah alih yang popular di Malaysia hingga kejohanan PC antarabangsa — semua ada di MrLucky.

📱 🔥 Paling Popular MY
Mobile Legends: Bang Bang

MLBB adalah raja e-sukan di Malaysia. MPL Malaysia menarik puluhan ribu penonton setiap musim, dan MrLucky menawarkan liputan penuh setiap perlawanan — dari peringkat kumpulan hingga grand final. Sokong pasukan Malaysia kesayangan anda dan raih kemenangan bersama.

Populariti98%
🎮 Malaysia Aktif
Dota 2

The International adalah kejohanan e-sukan terbesar di dunia dengan hadiah bernilai puluhan juta ringgit. MrLucky menyediakan taruhan Dota 2 untuk semua kejohanan utama — dari kelayakan serantau Asia Tenggara hingga pentas antarabangsa tertinggi.

Populariti84%
🔫 ✨ Baharu
Counter-Strike 2 (CS2)

Pengganti CS:GO yang kini menjadi standard baharu dalam e-sukan FPS dunia. ESL Pro League dan Major championships menawarkan persaingan sengit antara pasukan terbaik dunia — dan MrLucky membawa semua keujaan itu ke dalam platform taruhan anda.

Populariti79%
🎯 🔥 Trending
Valorant

VCT Pacific membawa pasukan terbaik Asia Pasifik termasuk pasukan dari Malaysia bertarung di peringkat dunia. Paper Rex dari Singapura dan T1 dari Korea kerap menjadi pilihan peminat taruhan e-sukan Malaysia di platform MrLucky.

Populariti87%
⚔️ Liga Asia
League of Legends

LCK, LPL, LEC dan Worlds Championship — kejohanan LoL menarik penonton berbilion minit tonton setiap tahun. MrLucky menawarkan taruhan LoL dengan pelbagai pilihan pasaran termasuk first blood, dragon paling banyak, dan penghuni Baron.

Populariti81%
⚽ ✨ Baharu
EA Sports FC & FIFA

Turnamen e-bola sepak semakin popular di Malaysia, terutama dalam kalangan peminat EPL dan Liga Super. MrLucky menawarkan taruhan pertandingan EA Sports FC dengan format yang mudah difahami — sesuai untuk penggemar bola sepak yang mahu cuba e-sukan.

Populariti72%
mrlucky

Taruhan E-Sukan In-Play Semasa

Aktiviti Taruhan Masa Nyata
📱
Blacklist vs ONIC PH
Blacklist Menang · MPL Malaysia · Game 2
1.72
🎮
Team Spirit vs OG Esports
OG Menang Game 3 · Dota 2 TI Qualifier
1.55
🔫
NAVI vs Vitality
Over 2.5 Map · CS2 ESL Pro League
1.90
🎯
T1 vs Paper Rex
T1 Menang Map 1 · VCT Pacific 2026
1.85
📱
Team HAQ vs RSG MY
RSG MY Menang · MPL Malaysia Season 13
1.58
⚔️
Gen.G vs T1
Under 3.5 Map · LCK Summer 2026
1.88

Odds dikemas kini setiap beberapa saat. Daftar untuk memasang taruhan in-play sebenar.

Pemenang Taruhan E-Sukan Terbaharu

AZ
A***l Z***i
Blacklist Menang · MPL Malaysia
RM 4,560
FH
F***a H***n
T1 Menang Map 1 · VCT Pacific
RM 1,850
MR
M***d R***i
Parlay 3 Kaki · MLBB + CS2 + Valorant
RM 9,720
KN
K***l N***h
OG Esports Menang · Dota 2 TI
RM 3,200
SY
S***i Y***p
RSG MY Menang · MPL Season 13
RM 2,100
NI
N***a I***m
NAVI Menang · CS2 ESL Pro
RM 5,400
ZB
Z***l B***r
Over 2.5 Map · LoL LCK
RM 1,640
RK
R***a K***n
Parlay 4 Kaki · E-Sukan Pelbagai
RM 22,300
AZ
A***l Z***i
Blacklist Menang · MPL Malaysia
RM 4,560
FH
F***a H***n
T1 Menang Map 1 · VCT Pacific
RM 1,850
MR
M***d R***i
Parlay 3 Kaki · MLBB + CS2 + Valorant
RM 9,720
KN
K***l N***h
OG Esports Menang · Dota 2 TI
RM 3,200
SY
S***i Y***p
RSG MY Menang · MPL Season 13
RM 2,100
NI
N***a I***m
NAVI Menang · CS2 ESL Pro
RM 5,400
ZB
Z***l B***r
Over 2.5 Map · LoL LCK
RM 1,640
RK
R***a K***n
Parlay 4 Kaki · E-Sukan Pelbagai
RM 22,300

Kejohanan E-Sukan Terkini & Akan Datang

Kejohanan e-sukan terbesar dunia yang tersedia untuk pertaruhan di MrLucky — dari Malaysia hingga ke pentas antarabangsa.

SEDANG BERLANGSUNG
MPL Malaysia Season 13

Mobile Legends Bang Bang · Liga Professional Malaysia

Hadiah Keseluruhan
RM 500,000
Setiap Sabtu & Ahad
SEDANG BERLANGSUNG
The International 2026

Dota 2 · Kejohanan Dunia Terbesar

Hadiah Keseluruhan
USD 40,000,000
Pelbagai Lokasi
Akan Datang
VCT Champions 2026

Valorant · Peringkat Dunia

Hadiah Keseluruhan
USD 2,250,000
Ogos – September 2026
Akan Datang
LoL Worlds Championship

League of Legends · Kejohanan Dunia

Hadiah Keseluruhan
USD 2,500,000
Oktober – November 2026

Odds Pilihan Perlawanan E-Sukan Minggu Ini

Jadual odds terkini untuk perlawanan e-sukan paling ditunggu-tunggu oleh komuniti gamer Malaysia minggu ini.

Masa Perlawanan Permainan Pasukan 1 O/U Map Pasukan 2
LANGSUNG Blacklist vs ONIC PH MLBB · MPL MY 1.72 O2.5 / 1.88 2.05
LANGSUNG Team Spirit vs OG Esports Dota 2 · TI Quals 2.40 O3.5 / 1.92 1.55
Malam Ini 21:00 NAVI vs Vitality CS2 · ESL Pro 2.15 O2.5 / 1.90 1.70
Esok 19:00 T1 vs Paper Rex Valorant · VCT Pacific 1.85 O2.5 / 1.95 1.95
Sabtu 20:00 Gen.G vs T1 LoL · LCK Summer 2.20 U3.5 / 1.88 1.65
Ahad 15:30 Team HAQ vs RSG MY MLBB · MPL MY S13 2.30 O3.5 / 1.90 1.58

Odds adalah untuk ilustrasi. Daftar untuk melihat odds terkini dan memasang taruhan sebenar di MrLucky.

mrlucky

Panduan Lengkap Taruhan E-Sukan di MrLucky — Cara Bijak Bertaruh untuk Gamer Malaysia

Kalau anda pernah duduk berjam-jam menonton siaran langsung MPL Malaysia di YouTube atau Twitch sambil menjerit sokongan untuk pasukan kegemaran anda, maka anda sudah faham betapa seronoknya dunia e-sukan. Kini, MrLucky mengambil keseronokan itu ke satu tahap yang lebih tinggi dengan menawarkan platform taruhan e-sukan yang lengkap, selamat, dan disesuaikan khusus untuk komuniti gamer Malaysia.

E-sukan atau sukan elektronik bukan lagi sekadar hobi kanak-kanak bermain video game di bilik tidur. Ia kini adalah industri bernilai berbilion ringgit dengan pemain profesional, pasukan berlesen, liga-liga berjadual, dan hadiah yang menyaingi sukan konvensional. Di Malaysia, Mobile Legends: Bang Bang atau lebih dikenali sebagai MLBB adalah nyawa e-sukan tempatan. MPL Malaysia — liga profesional MLBB negara — menarik ratusan ribu penonton setiap perlawanan, dan pasukan seperti RSG MY, Team HAQ, dan Geek Fam kini sudah setaraf jenama sukan ternama dalam ingatan rakyat Malaysia.

Di MrLucky, taruhan e-sukan meliputi lebih 10 tajuk permainan dari pelbagai genre. MLBB tentu sekali menjadi tumpuan utama kerana kedudukan khas permainan ini dalam hati gamer Malaysia. Selain itu, Dota 2 — yang mempunyai sejarah panjang dalam komuniti PC Malaysia — turut tersedia dengan liputan penuh untuk The International dan semua peringkat kelayakan serantau Asia Tenggara. Bagi peminat FPS (first-person shooter), CS2 dan Valorant adalah dua tajuk yang paling aktif dengan tournament hampir setiap minggu di peringkat antarabangsa.

Satu perkara yang ramai orang tidak sedar ialah taruhan e-sukan sebenarnya memerlukan pengetahuan yang lebih mendalam berbanding taruhan sukan biasa. Dalam bola sepak, anda hanya perlu tahu tentang bentuk pasukan, pemain cedera, dan rekor tandang. Dalam e-sukan, terdapat banyak lagi faktor yang perlu dipertimbangkan — komposisi hero dalam MLBB, strategi draft dalam Dota 2, pilihan peta dalam CS2, dan pengubahsuaian meta terkini yang boleh mengubah keseimbangan antara pasukan secara mendadak selepas setiap patch update. Inilah yang menjadikan taruhan e-sukan begitu menarik untuk mereka yang benar-benar faham permainan.

MrLucky menawarkan pelbagai jenis pasaran taruhan untuk e-sukan — bukan sekadar siapa yang menang atau kalah. Anda boleh bertaruh pada over/under jumlah map yang dimainkan, pasukan mana yang akan menang map pertama, jumlah kill dalam tempoh tertentu, dan banyak acara khas yang unik untuk setiap permainan. Sebagai contoh, dalam taruhan MLBB di MrLucky, anda boleh memilih pasukan mana yang akan mendapat Lord pertama, pasukan mana yang akan memusnahkan menara pertama, atau bahkan apakah hero yang akan dipilih oleh sesebuah pasukan semasa sesi draft.

Ciri taruhan in-play adalah salah satu nilai tambah terbesar platform e-sukan di MrLucky. Berbeza daripada sukan konvensional di mana keadaan perlawanan berubah dengan perlahan, perlawanan e-sukan boleh bertukar keadaan dalam masa beberapa saat — satu teamfight yang baik dalam Dota 2 boleh mengubah keseluruhan momentum perlawanan. Ini bermaksud peluang nilai yang baik muncul lebih kerap semasa taruhan in-play, dan pemain yang mengikuti perlawanan secara langsung sambil bertaruh di MrLucky mempunyai kelebihan berbanding yang tidak berbuat demikian.

Bagi penggemar MLBB yang mengikuti MPL Malaysia dengan rapat, MrLucky memberikan kelebihan yang ketara. Apabila anda tahu bahawa pasukan A mempunyai rekod yang sangat baik semasa bermain dengan patch terbaru, atau bahawa pemain utama pasukan B sedang dalam bentuk yang tidak menentu, maklumat ini boleh menjadi asas kepada keputusan taruhan yang lebih bijak. Pengetahuan mendalam tentang meta semasa, kekuatan roster setiap pasukan, dan rekod head-to-head antara pasukan adalah aset terbesar seorang penembak sukan e-sukan.

Dari segi pembayaran, MrLucky menyediakan semua kaedah deposit yang popular di Malaysia. Anda boleh menambah kredit melalui Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow, atau FPX termasuk Maybank2u dan CIMB Clicks. Deposit minimum serendah RM20 sudah mencukupi untuk anda mula merasai pengalaman taruhan e-sukan di MrLucky. Kemenangan pula dikreditkan serta-merta selepas perlawanan selesai, dan pengeluaran diproses dalam masa beberapa jam sahaja.

Kesimpulannya, MrLucky adalah platform yang direka khas untuk gamer Malaysia yang mahu menjadikan pemerhatian e-sukan mereka lebih bermakna. Sama ada anda penggemar tegar MPL Malaysia yang tidak pernah terlepas satu pun perlawanan, atau penggemar Dota 2 yang menunggu-nunggu The International setiap tahun — MrLucky memberi anda cara untuk terlibat lebih dalam dengan e-sukan yang anda cintai, sambil berpeluang menjana pendapatan tambahan dari pengetahuan mendalam anda tentang dunia permainan.

Kenapa Pilih MrLucky untuk Taruhan E-Sukan?

Ciri-ciri yang menjadikan MrLucky destinasi utama komuniti e-sukan Malaysia.

Taruhan In-Play Masa Nyata

Odds dikemas kini setiap beberapa saat mengikut perjalanan perlawanan e-sukan. Bertaruh semasa perlawanan berlangsung untuk peluang nilai yang lebih baik — terutama semasa teamfight penentu dalam MLBB atau round yang kritikal dalam CS2.

10+ Tajuk E-Sukan

Dari MLBB dan Dota 2 hingga CS2, Valorant, LoL, EA Sports FC, dan banyak lagi — MrLucky memastikan semua tajuk e-sukan yang diminati komuniti Malaysia tersedia dengan pasaran taruhan yang lengkap dan odds yang kompetitif.

Parlay E-Sukan

Gabungkan taruhan dari pelbagai tajuk e-sukan dalam satu tiket parlay. Sokong Blacklist dalam MLBB, NAVI dalam CS2, dan T1 dalam Valorant secara serentak untuk potensi pulangan yang berganda-ganda.

Pasaran Taruhan Pelbagai

Bukan sekadar menang atau kalah — MrLucky menawarkan pasaran like map winner, first blood, total kills, dragon/baron objectives, dan banyak lagi yang unik untuk setiap tajuk e-sukan. Guna pengetahuan mendalam anda untuk keuntungan maksimum.

Optimum untuk Mudah Alih

Platform MrLucky dioptimumkan sepenuhnya untuk telefon Android dan iOS. Tonton siaran langsung MLBB di Twitch sambil memasang taruhan in-play di MrLucky pada skrin yang sama — pengalaman yang lancar tanpa gangguan.

Selamat & Terpercaya

Semua taruhan dan transaksi di MrLucky dilindungi dengan enkripsi SSL 256-bit. Data peribadi anda terjaga mengikut piawaian PDPA Malaysia — bertaruh dengan tenang tanpa risiko kebocoran maklumat.

Cara Memasang Taruhan E-Sukan di MrLucky

Empat langkah mudah untuk mula bertaruh e-sukan dari telefon atau laptop anda.

1
Daftar Percuma

Daftar akaun MrLucky dalam masa kurang 2 minit menggunakan nombor telefon Malaysia anda. Sahkan OTP dan akaun anda terus aktif — tiada dokumen yang perlu dihantar.

2
Deposit via TNG / FPX

Isi baki melalui Touch 'n Go eWallet, GrabPay, DuitNow, Boost, ShopeePay, atau FPX (Maybank2u / CIMB Clicks). Deposit minimum RM20, wang masuk serta-merta.

3
Pilih Perlawanan & Pasaran

Masuk ke bahagian E-Sukan, pilih tajuk permainan dan perlawanan yang anda mahu. Pilih jenis taruhan, masukkan ke slip taruhan, dan tetapkan jumlah taruhan anda.

4
Sahkan & Ikuti Live

Sahkan taruhan dan tonton perlawanan secara langsung. Jika tepat, kemenangan dikreditkan automatik ke akaun MrLucky anda sebaik perlawanan selesai.

Kaedah Deposit & Pengeluaran

Semua kaedah pembayaran tempatan Malaysia yang paling popular — mudah, pantas dan selamat.

Touch 'n Go eWallet
GrabPay
Boost
ShopeePay
DuitNow
FPX – Maybank2u
FPX – CIMB Clicks

Deposit minimum RM20 • Pengeluaran diproses dalam masa 1–24 jam

mrlucky
Dasar Privasi – Perlindungan Data Taruhan E-Sukan Anda

MrLucky mematuhi sepenuhnya Akta Perlindungan Data Peribadi 2010 (PDPA) Malaysia. Semua maklumat akaun, rekod taruhan e-sukan, dan transaksi kewangan anda dilindungi dengan enkripsi SSL 256-bit. Kami tidak berkongsi data anda kepada mana-mana pihak ketiga tanpa kebenaran nyata anda.

Anda berhak mengakses dan meminta pemadaman data peribadi pada bila-bila masa. Untuk maklumat lanjut, sila baca Dasar Privasi penuh kami.

Permainan Bertanggungjawab

MrLucky komited memastikan setiap ahli bertaruh e-sukan dengan cara yang sihat dan bertanggungjawab.

Had Taruhan Peribadi

Tetapkan had taruhan harian atau mingguan dalam tetapan akaun MrLucky anda. Bertaruh dalam kemampuan kewangan anda untuk menikmati e-sukan tanpa tekanan.

Rehat Bila Perlu

Gunakan ciri rehat sementara untuk menyekat akses akaun selama tempoh yang anda pilih — dari 24 jam hingga sebulan — tanpa sebarang soalan ditanya.

Hanya 18 Tahun ke Atas

Platform taruhan e-sukan MrLucky adalah eksklusif untuk individu dewasa berumur 18 tahun ke atas. Pengesahan identiti ketat dilaksanakan semasa pendaftaran dan pengeluaran.

Bantuan Percuma

Jika taruhan e-sukan mula menjejaskan kehidupan anda, hubungi NADCAB secara percuma di 1800-88-2525 — tersedia 24/7 untuk membantu.

Soalan Lazim – Taruhan E-Sukan MrLucky

Jawapan kepada soalan paling kerap ditanya oleh komuniti gamer Malaysia di MrLucky.

MrLucky menawarkan lebih 10 tajuk e-sukan untuk anda bertaruh. Tajuk paling popular termasuk Mobile Legends: Bang Bang (MLBB) — dengan liputan penuh MPL Malaysia, Dota 2 (termasuk The International dan kelayakan serantau), CS2 (ESL Pro League, Major Championships), Valorant (VCT Pacific, Champions), League of Legends (LCK, LPL, LEC, Worlds Championship), dan EA Sports FC. Semua tajuk ini mempunyai perlawanan hampir setiap hari dengan pasaran taruhan yang pelbagai dan odds yang kompetitif.

MrLucky menawarkan pelbagai pasaran taruhan e-sukan yang jauh melampaui sekadar menang atau kalah. Untuk MLBB, anda boleh bertaruh pada pemenang keseluruhan, pemenang map tertentu, pasukan yang mendapat Lord atau Turtle pertama, first blood, dan komposisi hero. Untuk CS2, pasaran termasuk total rounds, pistol round winner, dan over/under kills. Untuk Dota 2, terdapat pasaran first blood, first tower destroyed, dan team yang mendapat Roshan pertama. Kepelbagaian pasaran ini membolehkan pengetahuan mendalam anda tentang e-sukan dimanfaatkan sepenuhnya.

Taruhan in-play e-sukan di MrLucky membolehkan anda memasang taruhan semasa perlawanan sedang berlangsung. Ini sangat sesuai untuk e-sukan kerana keadaan boleh berubah dengan sangat cepat — satu teamfight yang baik dalam MLBB atau clutch round dalam CS2 boleh mengubah momentum perlawanan sepenuhnya. Odds dikemas kini setiap beberapa saat mengikut perkembangan semasa. Anda boleh memasang taruhan pada map seterusnya, pemenang round berikutnya, atau acara khusus yang akan berlaku dalam masa terdekat — semua dari telefon anda sambil menonton siaran langsung.

Tidak semestinya, tetapi pengetahuan tentang permainan memang memberikan kelebihan. Anda tidak perlu bermain sendiri di peringkat profesional untuk membuat keputusan taruhan yang baik — yang penting ialah anda memahami cara permainan berfungsi, tahu pasukan mana yang sedang dalam bentuk baik, dan faham meta semasa. Ramai pemain taruhan e-sukan yang berjaya di MrLucky adalah penonton tegar dan peminat setia yang mengikuti perkembangan liga dengan teliti. Untuk pemula, mulakan dengan tajuk yang paling anda kenali — jika anda kerap menonton MPL Malaysia, bermula dengan MLBB adalah langkah yang paling bijak.
🎮

Perlawanan E-Sukan Menanti — Mulakan Taruhan Anda di MrLucky Hari Ini!

Daftar percuma, deposit mudah via TNG atau FPX, dan mula bertaruh pada MLBB, Dota 2, CS2, Valorant dan lebih banyak lagi bersama MrLucky.

English